Rakett69 ETV eetris uuel ajal, reedeti kell 20.30. Avasaade 13. jaanuaril: selguvad tänavused võistlejad. Alates sellest hooajast on saade täismahus ka Delfis vaadatav. Kohtunikekogus on uus liige, MSc Kaja Pae

Reedel, 13. jaanuaril, kell 20:30 stardib ETV-s noorte teadusvõistluse Rakett69 seitsmes hooaeg. 16-osalise saatesarja finaal, kus selgub 10 000 -eurose stipendiumi võitja, läheb ETV-s eetrisse 5.mail.

6 hooaega on Rakett69 olnud eetris laupäeviti. Saatesarja meediapartner Delfi jätkab seda traditsiooni, andes alates 14. jaanuarist igal laupäeval online-eetrisse värske Rakett69 episoodi.

Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja Urmo Soonvald tõdeb, et tegu on peaaegu ajaloolise hetkega: “Mina ise ja mu lapsed oleme olnud tõelised Raketi-fännid ning ei ole vist ühtegi saadet vahele jätnud. Kui 2015. aastal saate produtsentidega koostööd alustasime, oli Delfi suurim soov teha kõik selleks, et noored Rakett69 üles leiaksid.

Ehitasime Delfisse eraldi Rakett69 veebilehe, kus ilmusid iganädalaselt unikaalsed videointervjuud ja persoonilood. Seitsmendal hooajal astume veel sammu edasi ning laseme laupäeviti eetrisse täismahus kõik värsked episoodid.

On teada, et televisioon on noorte seas minetanud järjest oma tähtsust, saateid vaadatakse internetis. Pakumegi nüüd ja edaspidi selle võimaluse, vaadata Delfi online'is Rakett69 saateid sisseharjunud ajal, laupäeviti. Nii suuremahuline ristmeediaprojekt on Eestis ainulaadne ning loodame, et toob kokkuvõttes suurepärased vaatajanumbrid kõigis kanalites.”

ETV Rakett69 lehele saab siit

Delfi Rakett69 lehele saab siit

Rakett69 kodulehele siit

Rakett69 Facebooki leht on leitav siit