Juba neljandat aastat järjest nägi ilmavalgust terviklikumat maailmavaadet tutvustav kalendermärkmik Terve Elu. Seekordne kalender on isikukeskne ja iga kalendri nädal räägib loo ühest harmoonilisema elu poole püüdlejast. Algab ju terve ja jätkusuutlik elu meist enestest.

Meie ümber on piisavalt palju suurepäraseid inimesi, kelle elu ja tegemised demonstreerivad tervema elu võimalikkust. Meie ümber on hulganisti lahendusi, ideid ja õpetusi, et leida üheskoos jätkusuutlikum viis elamiseks. Kalendrimeeskonna soov pole kirjutada probleemidest, tekitada hirmu või kuulutada keskkonnakatastroofi, vaid otsida üheskoos võimalusi parema elu jaoks. Õppida innustada ja areneda!

„Terve Elu kalender 2010 on suunatud nendele kalendriostjatele, kes hindavad lisaväärtusega asju, sest just seda Terve Elu kalender on. Positiivsed mõtted, mida viiekümne kahest intervjuust leida võib, annavad kalendrile omamoodi lisamõõtme,“ ütles Terve Elu kalender 2010 toimetaja Katrin Lipp.

Nagu nimigi vihjab, on väljaanne tõepoolest tervema elu poole püüdlev: järjehoidjad on käsitsi lõigatud ja põimitud lambavillast kedratud lõngast. Kalender on trükitud taastoodetud paberile looduslike trükivärvidega ja keskkonnasõbralikus trükikojas Ecoprint.

Uurige kalendri kohta lisa terveelu.bioneer.ee