Tule ja tee heategu Eesti loodusele! Juba nädala aja pärast pühapäeval, 26. septembril 13-17.00, toimuvad järjekordsed Kooslooduse puude istutamise ja ala hoolduse talgutel. Löö kampa!

Asukohaks meie kinnistu Mõisakülas, Kiili vallas, Harjumaal, ligi poole tunnise teekonna kaugusel Tallinna kesklinnast. Meie eelmise istutusürituse kirjelduse leiab siit.

Töö sisuks on kaks asja. Esiteks heinamaalt väikeste juba istutatud puuistikute otsimine, nende ümbert nõgeste ja rohu tallumine ning kitkumine. Teiseks uute suurte 2-4 meetriste puude istutamine.

Veel on võimalik kaasa lüüa ja veeta seltskondlik päev vabas õhus, tehes head Eesti loodusele. Huvi korral ja lisainfo saamiseks anna endast märku täites vormi. (vaid Facebooki üritusel tulijaks märkimine pole piisav). Seejärel saadame teile ürituse nädalal detailse info ajakava, asukoha ja ürituse detailidega.

Koha peal teeb olemise mõnusaks meie hea toetaja Pauligi toiduauto, kes pakub kõigile osalejatele tasuta kuuma kohvi, muid jooke ja maitsvat söögipoolist.

See töö pole füüsiliselt raske ja sobib kogu perele, sealhulgas lastele. Töövahendid ja juhendamine meie poolt. Huvi korral palun täida lisatud vorm lisainfo saamiseks ja võtame sinuga ühendust. Kohtade arv on piiratud!

Facebooki üritus.