Juba teist aastat järjest korraldas Valio Eesti kogumiskampaania puudust kannatavate perede abistamiseks. Iga nelja ükskõik millise Valio Alma kohupiimakreemi kohta annetas Valio ühe Alma kohupiimakreemi Eesti Toidupangale. Kuue nädala jooksul koguti ühtekokku 63 646 toodet.

Toidupangale kogutud Valio Alma kohupiimakreemid jõuavad Toidupanga võrgustiku kaudu abivajajateni üle Eesti kuni aasta lõpuni kord nädalas.

„Lähtudes eelmise aasta tulemusest, lootsime selgi aastal koguda vähemalt 50 000 kohupiimakreemi. Kuid nagu 2011. aastal, õnnestus ka seekord ootusi olulisel määral ületada,“ rõõmustas Valio Eesti turundusjuht Lauri Betlem ja kinnitas, et ettevõte on kindlasti ka edaspidi huvitatud koostööst Toidupangaga. „On jätkuvalt hea meel tõdeda, et inimesed on valmis panustama, kui aitamise võimalus piisavalt lähedale tuua. Suur aitäh kõigile, kes oma panuse andsid!“

Toidupanga juht Piet Boerefijn märkis, et tegemist on kahtlemata taaskord väga suure abiga Toidupangale. „Kuni aasta lõpuni saame tõhusamalt aidata paljusid peresid, kes omale muidu sellist toitu osta ei jõua. Tervisliku ning maitsva toidukauba jagamine on ka meie jaoks puhas rõõm,“ ütles Boerefijn.

Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.