Rühmas räägitakse emaks saamisest ja emaks olemisest. Jagatakse ka mõtteid ning kogemusi erinevatel teemadel lapseootusest ja -kasvatusest koduse majapidamise ning töö- ja pereelu ühendamiseni.

Rühmad kogunevad:

  • Tallinna rühm koguneb teisipäevti kell 10.30 Naerusuu mängutoas (Räägu 39).
  • Rapla rühm koguneb iga kuu 1. ja 3. kolmapäeval kell 18.00 Piilupardi mängutoas (Viljandi mnt 3, II korrus).


* Enamasti tuleb rühmas juttu sellest, mis on hetkel osalejate elus kõige olulisem. Mõnikord käsitleme ka kindlaid teemasid ja kuulame külalisesinejaid. Infot tulevaste teemade ja juba toimunud ürituste kohta leiate meie blogist http://tegudeks.blogspot.com.

* Rühmas õpitakse enda praktilisi vajadusi märkama, lihtsat abi küsima ja seda ka jagama. Õpitakse ennast ema rollis hästi tundma.

* Rühma liikmetelt võib saada abi laste hoidmise vallas. Üheskoos muretsetakse ära ka oma mured, jagatakse oma rõõme ning korraldatakse üritusi.

* Rühmategevus soosib isiklike ja kogukondlike sidemete teket, sest nii on kogu aeg olemas teadmine, et keegi sinu kõrval jagab sarnaseid väärtusi ja on abivalmis.

* Rühmades on palju väikelaste emasid, kuid on oodatud ka suuremate laste vanemad. Rühma on lisaks emadele oodatud ka lapsed ja isad.

* Rühmad tegutsevad avatud rühma põhimõttel. See tähendab, et kohale võib tulla kas iga kord või ka kord aastas ja meiega liitub pidevalt uusi inimesi. Rühmas osalemine on tasuta.

Kui otsite põhjust kodust välja tulla või soovite lihtsalt teiste emmede seltsis viibida ja  suhelda, siis ühinege. 

Lisainfo:
Vaata: http://tegudeks.blogspot.com
Kirjuta:  janne@tegudeks.ee
Helista: 5183135 Anu (Tallinn), 53942275 Janne (Tallinn ja Rapla)