7 harjumust põhinevad tugevatel väärtustel, mis on rikastanud juba põlvkondi elusid – väärtustel, nagu seda on vastutus, planeerimine, austus, meeskonnatöö ja tasakaal. 7 harjumuse filosoofia on leidnud tõestust täiskasvanute ja teismeliste seas, nüüd saavad sellest osa ka lapsed.

õnnelike laste 7 harjutustEt õppida veelgi lõbusamaid viise selle raamatu kasutamiseks ning täiendavateks mängudeks ja tegevusteks, külasta ka veebilehte www.seancovey.com.

Kui soovid võtta 7 harjumust oma alg- või põhikooli õppekavva, nagu paljud koolid maailma eri paikades seda juba on teinud, külasta palun veebilehte www.theleaderinme.org.

7 Tamme külas pole kunagi igav. Ükskõik, kas siis jänes Jassiga jalgpalli mängides või skunk Roosiga aeda istutades – kõikidel sõpradel on alati tore ja nad õpivad kogu aeg midagi uut. Seitse kaunilt illustreeritud lugu selles raamatus näitavad, kuidas seitset lihtsat harjumust meeles pidades on võimalik niisugune elu. Vahvate tegelaskujude ja lõbusate lugude kaudu õpetab raamat lastele igavesi väärtusi ja põhimõtteid, hõlmates sealhulgas Väga Mõjukate Inimeste seitse harjumust – alates arusaamisest, kuidas oma elu eest vastutada, kuni avastuseni, et tasakaal on parim.

Tule kaasa 7 Tamme küla kambaga ja avasta, kuidas saab iga laps olla õnnelik!
_____________________

Sean Covey "Õnnelike laste 7 harjumust" - Illustratsioonid: Stacy Curtis. Tõlkinud Cathy Tullkvist.  96 lk, kõva köide .

www.pilgrimbooks.ee