Uuskasutuskeskus avas Kristiine keskuse Apollo raamatupoes kogumiskasti, kuhu saab viia oma kasutuskõlblikud raamatud, ajakirjad, CD- ja DVD-plaadid ja lauamängud.

Kristiine kogumiskast on Uuskasutuskeskusel ja Apollol järjekorras juba teine. Oktoobris avati esimene omalaadne raamatute kogumispunkt Solarise Apollos. “Kuna inimeste tagasiside oli positiivne ja kast ka juba mitu korda täis saanud, siis otsustasime pakkuda võimalust oma vanadest asjadest väärikalt loobuda ka oma teistele klientidele,” kommenteeris Kristiinesse laienemist Apollo ostu- ja turundusjuht Eha Pank.

Poodides kogutud vanade raamatute, ajakirjade, plaatide ja mängudega tegeleb edasi Uuskasutuskeskus, kes on üks suurimaid asjade ringlusesse saatjaid Eestis. Uuskasutuskeskuse turundusjuhi Annika Altmäe sõnul on taoliste kogumispunktide avamine kohtades, kus inimesed niikuinii liiguvad, uuskasutuse juurutamiseks väga oluline. “Inimene kipub oma loomuselt olema laisk ja kui asjade ringlusesse saatmine on liiga keeruline, võivad korralikud esemed lihtsalt prügisse sattuda. Raamatutega seda kindlasti ei tohiks juhtuda,” lisas Altmäe.